Hegesztő és villanyszerelő oktató

Battawine Kft felvételt hirdet az alábbi munkakörökbe:
Felnőttképzési engedélyszám: E-001628/2017

KIEMELT DÍJAZÁS!

Hegesztő és villanyszerelő tanfolyamokhoz, valamint ezek ráépüléseihez (OKJ) keresünk oktatókat, megbízási vagy vállalkozói munkaviszonyba hosszú távra, azonnali kezdéssel!

Az oktatóktól precizitást, önálló munkavégzést és több éves tapasztalatot várunk el, cserébe kiemelt óradíjas bérezést és folyamatos megbízásokat biztosítunk!

Budapesti, miskolci, győri helyszínekre!

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

A képzés elméleti részének oktatása esetén
– a képzési tartalomnak megfelelő szakos tanári szakképzettséggel, ennek hiányában
– a képzési tartalomnak megfelelő felsőfokú végzettséggel és szakképzettséggel, vagy
– felsőfokú végzettséggel és a képzés tanulmányi területének megfelelő szakképesítéssel rendelkező oktatók.

A képzés gyakorlati részének oktatása esetén:
– a képzés tanulmányi területének megfelelő szakképesítéssel és legalább ötéves szakmai gyakorlattal rendelkező oktatók.

KAPCSOLAT:

Amennyiben az álláslehetőségünk felkeltette a figyelmét kérjük az info@oktatozone.hu e-mail címre küldje meg jelentkezését.

Bővebb információ telefonon:Takács Zoltán 70/410-90-85

To apply for this job email your details to info@oktatozone.hu

Apply using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook